Makîneya Morkirina Mini ya Kîsika Germahiya Pîşesaziyê bi Kodkirina Inkjet
Makîneya morkirina mînî çareseriyek piralî û bibandor e ku ji bo pêkanîna hemî hewcedariyên pakkirinê yên we hatî çêkirin. Ev makîneya pêşkeftî dikare cûrbecûr materyalan, di nav de kîsikên plastîk, kîsikên kaxezî û kîsikên folya aluminiumê, mor bike. Blokên wê yên germkirin û sarkirinê yên germahiya domdar piştrast dikin ku pakkirin bi rengek wekhev tê germ kirin, ku di encamê de mohrkirinek yekreng û ewledar çêdibe. Bi xebitandina leza bilind heya 24 metre di hûrdemê de, ev makîne bi girîngî hilberîna we zêde dike. Ew çar şêwazên çerxa zextê yên cûda vedihewîne, ku dihêle hûn li gorî materyal, stûrî û bandora embosskirina xwestî ya kîsê ya herî guncan hilbijêrin. Ev nermbûn wê bi piraniya kîsikên li sûkê hene re hevaheng dike, her carê mohrkirinek bêkêmasî peyda dike.
Ji bilî şiyanên xwe yên mohrkirinê, makîneya mohrkirinê ya piçûk şiyanên kodkirina inkjetê jî dihewîne. Ew bi navgînek ekrana destavê ya 4.3 înç ve hatî çêkirin, ku wê pir bikarhêner-dostane dike. Sîstem 28 zimanên cûda piştgirî dike, ku xizmetê dide bingehek bikarhênerên gerdûnî. Hûn dikarin bi hêsanî naveroka çapkirinê biguherînin, di nav de tarîxên hilberînê, hejmarên komê, barkod, logo û hêj bêtir. Çi hûn karsaziyek piçûk bin an operasyonek mezin bin, ev makîne rastbûn û karîgeriya ku hûn hewce ne pêşkêşî dike da ku pêvajoya pakkirina xwe hêsan bikin.
01
Taybetmendî
Şîfrekirî tune
Nayê şîfrekirin, dikare kartuşa mîqdarê li her derê bikire.
Germahiya Sabît
Girtina germahiya domdar.
28 Ziman
28 Ziman ji bo guheztina we.
Zû hişk dibe
Kodkirina inkjet a tij a zû hişk.
tîpên xwe têxe.
Ev çapkerê nûvekirî piştgirî dide têketina tîpên xwe.
Mûreya Zû Zuha Dibe
Boyaxa Zû Zuha Dike, dikare hema hema li ser her rûyekî were nîşankirin. Boyax li hember avê nagire.
| Navê Berhemê | Makîneya Morkirinê ya Biçûk |
| Taybetî | Berdewam, stabîl, karîgeriya bilind |
| Cureyê ajotinê | Elatrîkî |
| Woltî | 24V |
| Leza Herî Zêde | 24 metre/deqîqe |
| Mezinahiya Nîşandanê | Ekrana Destîgir a 4.3 înç |
| Pîvan | 22 kg |
| Pîvan (d*f*h) | 840 * 380 * 365mm |
| Mezinahiya Konveyorê | 1580 * 135 mm |
| Materyalên Pakkirinê | Plastîk, kaxez, folya aluminium, hwd. |
| Firehiya Morkirinê | 8 - 12mm |
| Mezinahiya Pakkirinê | 220*180mm*8c |
| Hilgirtina Barê | 3 kg |
| Mezinahiya Pakêtê | 90X43X41 cm |


























