Çapkera OEM ya Rotary Inkjet ji bo Kodkirina Dîroka Labelê ya Şûşeyê
Çapkera inkjet a rotary ya pîşesaziyê çareseriyek nîşankirinê ya taybetî ye ku ji bo çapkirina bi bandor û bi kalîte li ser tiştên silindirî yên wekî şûşe, qûtî, lûle û kavanozan hatiye çêkirin. Sêwirana wê ya bingehîn li dora platformek zivirî ya hevrêz û serê inkjet a bêtemas dizivire, ku çapkirina bênavber tewra di dema tevgera domdar de jî misoger dike. Platforma zivirî bi nermî û aramiya berbiçav dixebite, lerizînên ku dikarin bibin sedema çapên nezelal an xirabkirî ji holê radike. Bikarhêner dikarin bi hêsanî naveroka çapkirinê rasterast li ser çapkerê zêde bikin, biguherînin û birêve bibin. Pergal rêzek fireh ji celebên daneyan piştgirî dike, di nav de nivîsa statîk, tarîx/demjimêra dînamîk, hejmarên rêzdar, logoyên grafîkî û barkod.
Ev çapkera inkjet a zivirî çapkerek inkjet a zivirî ya pîşesazî ya pêbawer, bikarhêner-dostane û pir adapteyî ye. Ew çapkirina zelal, nermalava piralî, û materyalên xerckirinê yên domdar bi hev re dike yek da ku kodkirina bi bandor û bi kalîte bilind ji bo pîşesaziyên vexwarin, derman, kozmetîk û kîmyewî peyda bike.
Taybetmendî
Bikaranîna wê hêsan e
Navrûya ekrana destavê ya rengîn a 5 înç a hêsan, rasterast li ekranê bikirtînin da ku naveroka çapkirinê di wextê rast de zêde bikin, biguherînin, an pêşdîtin bikin.
Braketa Verastbar a R
Çapker xwedî braketek kartuşa mîhê ya verastkirî ye ku hem bi kontrolên bilindahî û hem jî bi kontrolên dûrahiya çapkirinê ve girêdayî ye.
Sê Rêbaza Çapkirinê
Çapkirina bi bişkojkê, çapkirina bi sensora fotoelektrîkê, çapkirina pedalê lingan.
Sêwirana Bê Têkilî
Jiholêrakirina xisar û şikestinê û kêmkirina metirsiya zirara tiştên hesas ên wekî şûşeyên cam.
Motora Asta Pîşesaziyê
Platformên bicihkirinê yên yekgirtî, bi yekrengî dizivirin, lerizîn an tevgera neyeksan a ku dibe sedema çapên xirab ji holê radikin.
Mûreya Zû Zuha Dibe
Boyaxa jîngehparêz, li gorî materyalê di 1-3 saniyan de zû zuha dibe. Piştî zuhabûnê li hember avê û xêzikan berxwedêr e.
| Navê Berhemê | Çapkerê Inkjetê yê Rotary |
| Taybetî | Çapkerê inkjetê yê zivirî, Bê sepan |
| MOQ | 1 Parçe |
| Mal | Hesinî |
| Mezinayî | 265 * 197 * 310mm (10.43 * 7.76 * 12.2 înç) |
| Mezinahiya Nîşandanê | Ekrana Destikê ya Rengîn a 5 Înç |
| Dirêjahiya platformê | 4.72 înç |
| Woltî | 7.4V |
| Hêza Giştî | 15W |
| Dûrahiya Çapkirinê | 1 - 5mm |
| Xeta Çapkirinê | 1 - 6, Guhêrbar |
| Bilindahiya Çapkirinê | 2~25.4mm, Verastbar |
| Çareseriya Çapkirinê | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Guhêrbar |
| Navrûya Derveyî | USB, porta pedalê lingan, sensora fotoelektrîkî |
| Qebareya mûrekê | 42ml |
| Rengê Mûreyê | Reş, Şîn, Kesk, Sor, Zer, Spî |
| Cureyê Mûreyê | Mûreya Çareseriya Zû Hişk |
| Nozula Mûreyê | Duqat Nozzle |
| Ziman | Çînî ya Sadekirî/Kevneşopî, Îngilîzî, Japonî, Koreyî, Spanyolî, Portekîzî, Fransî, Îtalî, Tirkî, Erebî, Rûsî, Viyetnamî, Almanî, Holendî, Taylandî, Hindî, Farisî, û hwd. |
| Çapkirina Naverokê | Nivîs, Hejmar, Kodên QR, Barkod, Wêne, Dem, Dîrok, Jimartin, Etîket, Dîjîtal, Dîroka Hilberînê, Logo, hwd. |
| Bikaranînî | Tiştên silindirî yên wek şûşe, qûtî û kavanoz. |
| Jîngeha xebatê | Germahî: 0 - 45 pile; Şilî: 40% - 60% |












