Çapkera Destan Chiky ZK1697 Tij Label Dîrok Logo Kodkirin Ji Bo Lûpê
Ev çapkera inkjet a destan çareseriya bêkêmahî ye ji bo nîşankirina tiştên konveks ên wekî boriyan. Bi sêwirana çerxek verastkirî, ew dikare li gorî mezinahiyên cûda yên boriyan were çêkirin, û encamên çapkirinê yên rast û zelal peyda dike. Kodkera çêkirî di dema çapkirinê de xebitandina nermtir garantî dike. Ev çapker, ku bi boyaxa jîngehparêz û zû zuwa dibe û ji bo substratên poroz û neporoz minasib e, performansa nîşankirina bêkêmasî li seranserê materyalên cûda garantî dike. Çareseriyên çapkirina inkjet a destan ên me kodên bê-temas û bi kalîte bilind li ser rêzek fireh ji substratan, di nav de plastîk, cam, metal û karton, peyda dikin. Ji tarîx û kodên komê yên zelal bigire heya barkod û logoyên domdar, pergala me ya çapkirina inkjet a pîşesaziyê performansa stabîl, dema bêhnvedanê ya kêmkirî û şopandina tevahî pêşkêşî dike.
Navrûya wê ya hêsan dihêle ku operator zû pergalê fêr bibin, dema perwerdeyê kêm bikin û hilberînê zêde bikin.
Taybetmendî
Bikaranîna wê hêsan e
Sazkirina bilez bi ekrana destavê ya 4.3 înç a hêsan, îtxalkirina daneya USB-ê, û afirandina peyamên gelemperî.
Sêwirana Çerxên Verastbar
Firehiya çerxê li gorî tiştên bi firehiyên cuda yên ji bo çapkirinê eyar bike.
Laşê Metalî yê Berxwedêr
Pêşî li kombûna statîk a ku tozê dikişîne digire. Jiyanek dirêj û parastinê di jîngehên pîşesaziyê de misoger dike.
Jîyana Bateriyê ya Dirêj
Bateriya ji nû ve şarjkirî, kapasîteya bateriyê 2200mAh, piştî şarjkirina tevahî 8 demjimêrên xebata domdar.
Parastina Kêm
Parastina rojane tenê paqijkirina nozulê digire nav xwe. Mûreya 42 ml dikare 800,000 tîpan ji bo nîşanên piçûk çap bike.
Mûreya Zû Zuha Dibe
Boyaxa jîngehparêz, li gorî materyalê di 1-3 saniyan de zû zuha dibe. Piştî zuhabûnê li hember avê û xêzikan berxwedêr e.
| Navê Berhemê | Çapkerê Inkjetê yê Destî |
| Taybetî | Bê Serlêdan, Sêwirana Tekerên Verastbar, Sîstema Sabît |
| MOQ | 1 Parçe |
| Mal | Hesinî |
| Mezinayî | 200 * 130 * 98mm (7.87 * 5.12 * 3.86 înç) |
| Mezinahiya Nîşandanê | Ekrana Destîgir a 4.3 înç |
| Pîvan | 0.66 kg |
| Woltî | 7.4V |
| Hêza Giştî | 2W |
| Leza Çapkirinê | 70m/deqe |
| Xeta Çapkirinê | 1 - 6, Guhêrbar |
| Bilindahiya Çapkirinê | 2~25.4mm, Verastbar |
| Çareseriya Çapkirinê | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Guhêrbar |
| Navrûya Derveyî | USB, Porta şarjkirinê, Sensora Fotoelektrîkî |
| Qebareya mûrekê | 42ml |
| Rengê Mûreyê | Reş, Şîn, Kesk, Sor, Zer, Spî |
| Cureyê Mûreyê | Mûreya Çareseriya Zû Hişk |
| Pîl | 2200 mAh |
| Ziman | Çînî ya Sadekirî/Kevneşopî, Îngilîzî, Japonî, Koreyî, Spanyolî, Portekîzî, Fransî, Îtalî, Tirkî, Erebî, Rûsî, Viyetnamî, Almanî, Holendî, Taylandî, Hindî, Farisî, û hwd. |
| Çapkirina Naverokê | Nivîs, Hejmar, Kodên QR, Barkod, Wêne, Dem, Dîrok, Jimartin, Etîket, Dîjîtal, Dîroka Hilberînê, Logo, hwd. |
| Bikaranînî | Dar, Karton, Kevir, MDF, Pola Sivik, Borî, Plastîk, Folyoya Aluminium, Kablo, Qumaş, hwd. |
| Jîngeha xebatê | Germahî: 0 - 45 pile; Şilî: 40% - 60% |
























