Çapkerê Kodkirina Dîrokê ya Etîketa Inkjet a Destî ya Chiky ZK1699 bi Pozisyonê re
Çapkera me ya inkjet a destan bi performansa bikarhêner-dostane û fonksiyonên pratîkî derdikeve pêş, ji bo senaryoyên nîşankirinê yên cûrbecûr îdeal e. Ew xwedî ekrana desta ya kapasîtîk a 4.3 înç e ku xebitandina hêsan misoger dike, kontrola hêsan bêyî fêrbûna tevlihev çalak dike. Bi piştgiriya têketina daneya USB-ê, ew destûrê dide veguhestina daneya hêsan, û peyamên nîşankirina hevpar dikarin bi hêsanî werin afirandin, ku ji bo karanîna rojane dem xilas dike. Çapker, ku bi xêzek pozîsyonê ya sor ve hatî çêkirin, rasterast pozîsyonên nîşankirina rast bi dest dixe, hewcedariya ceribandinên pozîsyonê yên dubare ji holê radike. Ev ne tenê bermahiyên materyalê yên ji ber çapkirina xelet çêdibin kêm dike, lê di heman demê de karîgeriya xebata giştî bi girîngî zêde dike. Bi sêwirana xwe ya kompakt û laşek sivik pesnê xwe dide, ew tenê 390 gram giran e, ku wê rehet dike ku meriv di dema karên çapkirinê yên demjimêrên dirêj de jî bigire, westandina destan ji bo bikarhêneran kêm dike. Bi bataryayek şarjkirî ya 2200mAh ve tê xebitandin, ew performansa pêbawer a demdirêj peyda dike, piştî barkirina tevahî heya 8 demjimêran xebata domdar piştgirî dike, daxwazên xebata tevahiya rojê bêyî barkirina dubare bicîh tîne.
Çapker hewceyê lênêrînek hindik e, ji ber ku lênêrîna rojane tenê paqijkirina hêsan a nozulê vedihewîne, lêçûnên karanîn û lênêrînê kêm dike. Kartuşa mûrekê ya 42 ml dikare 800,000 tîpên piçûk çap bike, ku karanîna mûrekê ya bilind misoger dike. Wekî din, mûreka wê hawirdorparêz e, di nav 1-3 saniyan de zû ziwa dibe (li gorî materyalê diguhere). Dema ku zuwa dibe, nîşan li hember avê û xêzikan berxwedêr in, ku nîşanên zelal û domdar misoger dike.
Taybetmendî
Bikaranîna wê hêsan e
Ekrana Destikê ya Kapasîteyî ya 4.3 înç a hêsan, hawirdekirina daneyên USB-ê, û bi gelemperî afirandina peyaman.
Xeta Pozîsyona Ronahiya Sor
Pêwîstî bi gelek ceribandinên pozîsyona çapkirinê nîne - cîhê rast, bermahiyê kêm dike û karîgeriya kar baştir dike.
Giraniya sivik a kompakt
Tenê 390g, Girtina wê hêsan e, heta ji bo çapkirina dirêj jî!
Jîyana Bateriyê ya Dirêj
Bateriya ji nû ve şarjkirî, kapasîteya bateriyê 2200mAh, piştî şarjkirina tevahî 8 demjimêrên xebata domdar.
Parastina Kêm
Parastina rojane tenê paqijkirina nozulê digire nav xwe. Mûreya 42 ml dikare 800,000 tîpan ji bo nîşanên piçûk çap bike.
Mûreya Zû Zuha Dibe
Boyaxa jîngehparêz, li gorî materyalê di 1-3 saniyan de zû zuha dibe. Piştî zuhabûnê li hember avê û xêzikan berxwedêr e.
| Navê Berhemê | Çapkerê Inkjetê yê Destî |
| Taybetî | Xeta Pozîsyona Ronahiya Sor, Bê Serlêdan, Sîstema Sabît |
| MOQ | 1 Parçe |
| Mal | ABS |
| Mezinayî | 219 * 147 * 37mm (8.6 * 5.8 * 1.5 înç) |
| Mezinahiya Nîşandanê | Ekrana Destikê ya Kapasîtîv a 4.3 înç |
| Pîvan | 0.39 kg |
| Woltî | 7.4V |
| Hêza Giştî | 15W |
| Leza Çapkirinê | 70m/deqe |
| Xeta Çapkirinê | 1 - 6, Guhêrbar |
| Bilindahiya Çapkirinê | 2~12.7mm, Verastbar |
| Çareseriya Çapkirinê | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Guhêrbar |
| Navrûya Derveyî | USB, Porta şarjkirinê, Sensora Fotoelektrîkî |
| Qebareya mûrekê | 42ml |
| Rengê Mûreyê | Reş, Şîn, Kesk, Sor, Zer, Spî |
| Cureyê Mûreyê | Mûreya Çareseriya Zû Hişk |
| Pîl | 2200 mAh |
| Ziman | Çînî ya Sadekirî/Kevneşopî, Îngilîzî, Japonî, Koreyî, Spanyolî, Portekîzî, Fransî, Îtalî, Tirkî, Erebî, Rûsî, Viyetnamî, Almanî, Holendî, Taylandî, Hindî, Farisî, û hwd. |
| Çapkirina Naverokê | Nivîs, Hejmar, Kodên QR, Barkod, Wêne, Dem, Dîrok, Jimartin, Etîket, Dîjîtal, Dîroka Hilberînê, Logo, hwd. |
| Bikaranînî | Dar, Karton, Kevir, MDF, Pola Sivik, Borî, Plastîk, Folyoya Aluminium, Kablo, Qumaş, hwd. |
| Jîngeha xebatê | Germahî: 0 - 45 pile; Şilî: 40% - 60% |































