Makîneya Kodkirina Komên Serhêl a Mini ya Industrial CHIKY Tij
Kembera veguhastinê ya mînî sîstemek pir bikêrhatî û piralî ye ku ji bo hêsankirina operasyonên xeta hilberînê, bi taybetî di sepanên nîşankirinê de, hatiye çêkirin. Sêwirana wê ya kompakt û sivik, ku ji pola zengarnegir a premium 201 hatî çêkirin, domdariya demdirêj misoger dike di heman demê de veguhastina materyalê ya nerm û stabîl diparêze. Ev yek wê ji bo rêzek fireh ji pîşesaziyan, di nav de pakkirin û çapkirinê, dike hilbijartinek hêja. Ev veguhastin dikare bi makîneyek kodkirina serhêl re bixebite, xwedan navrûya ekrana destavê ya 4.3 înç e, ku 28 zimanan ji bo xebitandina bêwestan li seranserê bazarên cîhanî piştgirî dike. Bikarhêner dikarin bi hêsanî naveroka çapkirinê biguherînin da ku hûrguliyên bingehîn ên wekî tarîxên hilberînê, hejmarên komê, barkod, logo û hejmartinê tê de hebin, ku lihevhatina bi standardên pîşesaziyê û hewcedariyên marqeyê re misoger dike. Kapasîteyên guherandinê yên pêşkeftî yên pergalê rê didin sererastkirinên di wextê rast de, dema bêhnvedanê kêm dikin û hilberînê herî zêde dikin. Kembera veguhastinê ya mînî bi sensorên fotoelektrîkî yên performansa bilind ve hatî çêkirin ku bi hevdemî bi çapkera inkjet a tij re, bicîhkirina rast a kodan misoger dikin. Mûrek zû zuha dibe, mûrek li ser bingeha çareserkerê ya dostane ya jîngehê bi kêmkirina dema şuştin û zuwabûnê, tewra li ser xetên hilberînê yên bilez jî, karîgeriyê bêtir zêde dike. Ev taybetmendî bi taybetî ji bo pîşesaziyên ku hewcedarîyên wan bi xwendin û leza nivîsandinê pir girîng in, wekî pakkirina xwarinê an çêkirina dermanan, sûdmend e.
Ji bilî xebata bi sepanên çapkerên inkjet ên serhêl re, ev konveyor dikare wekî çareseriyek kompakt a desteserkirina materyalan ji bo komkirina parçeyên piçûk, xetên vekolînê, an pêvajoyên rêzkirinê jî xizmet bike. Pirrengiya wê, digel kontrolên bikarhêner-dostane û çêkirina domdar, wê dike amûrek neçar ji bo karsaziyên ku dixwazin kapasîteyên hilberîna xwe zêde bikin.
01
Taybetmendî
Kompakt û portable
Kompakt û portable.
Pola zengarnegir a Premium 201.
Pola zengarnegir a Premium 201.
Veguhestina stabîl
Veguhestina stabîl.
Pirfonksiyonel
Pirfonksiyonel, dikare bi çapkerê inkjet a pîşesaziyê re bixebite.
| Navê Berhemê | Kembera Konveyorê ya Mini |
| Taybetî | Kompakt û portable |
| Materyalê kemerê | PVC |
| Materyalê Çarçovê | Tev stîl |
| Mezinayî | Dirêjahî 610mm x Firehî 15mm x 7.5mm |
| Mezinahiya Nîşandanê | Ekrana Destîgir a 4.3 înç |
| Pîvan | 2.1 kg |
| Beyan | 100-240V 50/60hz |
| Karûabr | DC3~12V-200-2000ma |
| Leza Çapkirinê | 40m/deqe |
| Pakêt | Karton |
| Bikaranînî | Dar, Karton, Kevir, MDF, Pola Sivik, Borî, Plastîk, Folyoya Aluminium, Kablo, Qumaş, hwd. |
| Jîngeha xebatê | Germahî: 0 - 45 pile; Şilî: 40% - 60% |



















