Çapkera Kodkirina Statîk a Sermaseyê ya Chiky ZK1706 2-12.7mm Jimareya Serî, Dîrok, Kod, Logo
Çapkerên inkjet ên statîk bi taybetmendiyên xwe yên berbiçav di pîşesaziya nîşankirina hilberan de şoreşek çêkirine. Ekrana destikê ya 7 înç, ku menuyek zelal û hêsan pêşkêş dike ku pêvajoya xebitandinê hêsan dike. Ji azadiya tîpan kêfê bistînin ji ber ku hûn dikarin tîpên marqeyê bikar bînin an jî li gorî hewcedariyên xwe yên nû sêwirînin. Hebûna sê rêbazên çapkirinê yên cihêreng rehetiyek mezin pêşkêşî dike. Rêbaza Pêlkirina Tilî kontrolkirina destan a bilez peyda dike, Pedala Pê destûrê dide xebitandina bê destan, û Sensora Fotoelektrîkî çapkirina otomatîk li gorî tespîtkirina hilberê çalak dike. Wekî din, plakaya verastkirî adapteyîyek bêhempa pêşkêşî dike. Bi qalikek metalî hatî çêkirin, çapker li hember destwerdana statîk li ber xwe dide, di heman demê de rêça şemitok a metalî aramî û domdariyê peyda dike. Bi tevgera di her çar aliyan de, ew dikare hilberê ji bo çapkirinê bi rengek bêkêmasî bicîh bike, ku gengaz dike ku tiştên cûrbecûr bi hêsanî werin desteser kirin. Ev kombînasyona taybetmendiyan çapkera inkjet a statîk dike amûrek bingehîn ji bo karsaziyên ku di nîşankirina hilberan de rastbûn û karîgeriyê digerin.
Taybetmendî
Ekrana Destî
Dîmendera destikê ya 7 înç, pergala serbixwe ya yekbûyî, karanîna wê hêsan e.
Plaqeya verastkirî
Plaqeya pozîsyonê jor, jêr, çep û rastê verast bikin.
Sê rêbazên çapkirinê
Pêlkirina Tilî, Pedala Pê, Sensora Fotoelektrîkî.
Agahiyên Barkirina Dîska U
Naveroka çapkirinê ya cûrbecûr, piştgirî dide importkirina daneyên dîska u.
Ev çapkerê nûjenkirî yê nû ye piştgiriya têketina fontên xwe û şikandina rasterast a rêzê.
Mûreya Zû Hişk
Zû zuha dibe, dikare hema hema li ser her rûyekî were nîşankirin. Boyax li hember avê nelirê ye.
| Navê Berhemê | Çapkerê Inkjet ê Statîk ê Maseyê |
| Mal | Hesinî |
| Mezinahiya Nîşandanê | Ekrana Destîgir a 7 înç |
| Mezinayî | 270 X 235 X 182mm |
| Pîvan | 2.89 kg |
| Bilindahiya Çapkirinê | 2~12.7mm, Verastbar |
| Firehiya Çapkirinê | Herî zêde 140mm |
| Çareseriya Çapkirinê | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Guhêrbar |
| Navrûya Derveyî | Dîska U, sensora fotoelektrîkê, pedalê lingê |
| Qebareya Mûreyê | 42ml |
| Rengê Mûreyê | Reş, Şîn, Kesk, Sor, Zer, Spî |
| Cureyê Mûreyê | Mûreya Çareseriya Zû Hişk |
| Ziman | Çînî ya sadekirî/kevneşopî, Îngilîzî, Japonî, Koreyî, û hwd. |
| Çapkirina Naverokê | Nivîs, Hejmar, Kodên QR, Barkod, Wêne, Dem, Dîrok, Jimartin, Etîket, Dîjîtal, Dîroka Hilberînê, Logo, hwd. |
| Bikaranînî | Dar, Karton, Kevir, Pola Sivik, Borî, Plastîk, Folyoya Aluminium, Kablo, Qumaş, hwd. |























