Kartûşa Mûreya Hişk a Zû Chiky ZK2588 Çapkirina Logoya Dîroka Dawîbûnê
Çapkerê InkjetêZK1691
Ev boyax bi qalîte ye, her çend demek dirêj neyê bikar anîn jî, nozula wê naqelişe. Yek ji taybetmendiyên wê yên berbiçav lihevhatina wê bi cûrbecûr çapkerên tij, çapkerên inkjet ên destan, çapkerên inkjet ên serhêl, makîneyên mohrkirinê û hwd. re ye. Ew boyaxa çareserkerê eko ya zû zuha ye, ku ji bo cûrbecûr pîşesaziyên pakêt, xwarin, kozmetîk û pîşesaziyên din tê sepandin. Bi çareserkerê eko, hûn dikarin di çend hûrdeman de ji çapkirinê berbi qedandinê ve biçin. Çapkirin di çend saniyan de zuha dibe û çapkirin li hember avê ye. Serê spreyê sêwirana dabeşkirî dipejirîne û çapkerê bi rêya porta rêzimanî ya kabloya torê ve girêdide, ku ji çapkerê yekbûyî nermtir e û hewcedariyên çapkirinê yên cûda yên xerîdaran bicîh tîne.
Taybetmendî
Şîfrekirî tune
Ne şîfrekirî, ji bo Çapkerê Mini Inkjet, Çapkerê Inkjet a Destan, Çapkerê Inkjet a Serhêl, Makîneya Morkirinê, hwd. minasib e.
Stewr
Herdemîn
Qalikê ABS-ê yê domdar.
Zuhabûna Zû
3-5 saniye zû zuwa dibe, û çapkirin jî Avnegir e.
Nivîsk
Ji kerema xwe berga parastinê di wextê xwe de bipêçin da ku kartuşa mîjê hişk nebe û nozulê negire.
| Navê Berhemê | Kartûşa Mûreyê |
| Taybetî | Lihevhatî, Zû Zuha, Eco Solvent |
| MOQ | 1 Parçe |
| Bilindahiya Çapkirinê | 2~12.7mm, Verastbar |
| Mezinayî | 90 * 20 * 7mm (3.54 * 0.79 * 2.76 înç) |
| Dûrahiya çapkirinê | 1 - 3mm |
| Pîvan | 0.11 kg |
| Qebareya mûrekê | 42ml |
| Rengê Mûreyê | Reş, Şîn, Kesk, Sor, Zer, Spî |
| Cureyê Mûreyê | Mûreya Çareseriya Zû Hişk |
| Xeta Çapkirinê | 1 - 6, Guhêrbar |
| Bilindahiya Çapkirinê | 2~12.7mm, Verastbar |
| Çareseriya Çapkirinê | 150DPI/200DPI/300DPI / 400DPI / 600DPI Guhêrbar |
| Bikaranînî | Dar, Karton, Kevir, MDF, Pola Sivik, Borî, Plastîk, Folyoya Aluminium, Kablo, Qumaş, hwd. |
| Jîngeha xebatê | Germahî: 0 - 45 pile; Şilî: 40% - 60% |














